Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, na obrzeżach Gdyni

W sobotę, chwilę po 20, kiedy zaczynało się nasze wesele, kilka kilometrów dalej, pomiędzy Chylonią i Cisową, doszło do wypadku. 19-letni Sebastian B. (obchodził właśnie urodziny, 2 promile we krwi), kierujący bez uprawnień (pięciokrotnie podchodził do egzaminu, nie udało mu się zaliczyć nawet części teoretycznej) oplem omegą (kupionym przez ojca jako prezent urodzinowy; 2500ccm, 200KM, licznik zatrzymał się na 165km/h) uderzył w bok włączającego się do ruchu hyundaia pony, w którym znajdowało się trzech braci. Najstarszy (19 lat, za miesiąc miał rozpocząć studia informatyczne) i średni (15 lat, uczeń III LO) zginęli na miejscu, najmłodszy (9 lat) z trójki rodzeństwa zmarł po przewiezieniu do szpitala. Sprawca wraz z pasażerami – 21-letnim mieszkańcem Gdyni i dwoma 19-letnimi mieszkankami Mrzezina – bezpośrednio po wypadku opuścili samochód i oddalili się z miejsca zdarzenia; Sebastian B. wrócił po godzinie w towarzystwie matki, która poinformowała policjantów o kradzieży auta. Dzięki reakcji świadków sprawca został jednak zatrzymany.

W tym nie ma żadnej historii, wszystko jest gotowe. Widziałem ich profilowe zdjęcia – najstarszy z zabitych: młody mężczyzna na plaży (krótkie spodenki, koszulka polo, szeroki uśmiech, zachód słońca w tle). Sprawca wypadku: adidasy, dżinsy, oparty o białe BMW. CHWDP, JP, Arka Gdynia. ZSZ. Dwa promile, chciał się przejechać. Trzech synów, wszystkie dzieci. Sto pięćdziesiąt metrów od domu. Najmłodszy ponoć mógł przeżyć, ale pomoc przyszła za późno. Tamci wyszli z samochodu i poszli między bloki. Ci trzej leżeli na asfalcie. Podobno bardzo dużo krwi. Zostali objęci pomocą policyjnego psychologa. Poinformowała, że samochód został skradziony. Wszystko jest gotowe: nie trzeba oddzielać światła od ciemności, wystarczy powtórzyć: w sobotę, około godziny 20:00, na ulicy Chylońskiej doszło do wypadku – kierowany przez nietrzeźwego 19-letniego Sebastiana B. opel omega uderzył w bok włączającego się do ruchu hyundaia pony itd.flickr

last.fm

No recently listened tracks.

Inne miejsca

Towary Zastępcze
Zespół pieśni, tańca i różańca.
http://towary.art.pl/

Bezpośrednia transmisja z końca świata
...spotkajmy się ponownie po krótkiej przerwie reklamowej.
http://czerski.soup.io/

Słowo w Uchu
Archiwum Gdyńskiego Festiwalu Literackiego, zawierające m.in. relacje video z 11 spotkań.
http://slowowuchu.pl/

Blog
Archiwum bloga prowadzonego w latach 2003-2009.
http://czerski.art.pl/archiwum/

Nasiono
Nowe idzie znad morza.
http://nasiono.net/

Teksty w serwisie: Creative Commons License
(= dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 2.5 Polska)

Wykorzystywane oprogramowanie:
WordPress (+ AJAX Calendar, All in One SEO Pack, Events Manager, Google Analytics for WordPress, Google XML Sitemaps, Polska data, Typografika)
jQuery, DD_roundies, facebox